Zahřívání 6. 6. 2019 v Crossu aka Nočník

10. ročník family reggae festivalu v zámecké zahradě v Louňovicích pod Blaníkem – Right News Music Garden X – se blíží a my jsme pro Vás ve spolupráci s klubem Cross a spolkem Wakitaka připravili warm-up párty, která bude zárověň tradiční beneficí pro školu v Ugandě.

Jelikož je letošní ročník Right News festivalu věnovaný přednostně ženám /Women’s Power Edition/, na zahřívání dáme přednost především mužům. 🙂 Zahraje vám výtečná polská kapela Dubrising, vrchol loňského ročníku RNMG pod Blaníkem a pražská dubová kapela Collective Tones, o after party se postará selektor Dubheartman a Míra2. Další překvapení na line-upu není vyloučeno!

Dobrovolné vstupné (50 Kč-nekonečno:) jde celé na podporu vzdělání afrických dětí skrze Wakitaka Charity. Děkujeme všem, co nás přijdou akci podpořit!

Spolek Wakitaka vznikl za účelem podpory dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě. Jeho cílem je umožnit dětem “tam” dosáhnout kvalitního a úplného základního vzdělání bez pocitu závislosti na druhých a pomoci dětem “tady” pochopit důležitost vzájemné spolupráce a podpory mezi různými kulturami a národy. Snaží se u všech zúčastněných posilovat potřebu lidské sounáležitosti a motivovat je k přirozenému všestrannému růstu.

Cílem spolku Wakitaka není jen pomáhat dětem v Africe, ale také dětem u nás, aby si více uvědomovaly společenskou odpovědnost, propojenost a nebyly lhostejné. V rámci projektu Naše děti objíždí Klára Kappala a Jana Šajmovičová ve svém volném čase školy, vypráví žákům o tom, jak se malá škola v České republice rozhodla pomáhat velké škole v Africe, a kolik dobrého to oběma stranám přináší. Povídají si s dětmi o nelehkých životních podmínkách v Ugandě i o tom, že těžký život nemusí znamenat život nešťastný. Obě ženy přednáší bez nároku na honorář, s vírou v dobré výchovné působení. (Zdroj: FB Wakitaka)

Line-up:

21.00 Máťa
Selector | Dub Colectiv

22.00 Collective Tones (CZ)
live band | reggae/dub

23.30 Dubrising (PL)
live band | reggae/dub

00.30 Dubheartman
Selector | also known as Oneheartman

02.30 Mira2
Selector | strictly vinyl

04.00 Regenerátor
Selector | Radio Rastafari


Odkazy:
Right News Music Garden X akce na FB
Dubrising live@RNMG
Collective Tones FB
Wakitaka Charity

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *