Ucee a Deadly Hunta v Lucerna Music Baru s Flavour Bandem za zády

[· 25.10.2012 · autor: Lukáš Kolíbal · ilustrace: tisková zpráva ·]

Na středu 31. října 2012 se chystá v Lucerna Music Baru večer pro všechny milovníky reggae, dancehallu a hiphopu! Zpěvák s egyptsko-tuniskými kořeny Ucee přijede v rámci česko-německého klubového turné k desce International Call. Jako speciální host přiletí z Anglie oblíbený zpěvák Deadly Hunta. Oba dva doprovodí skvělí muzikanti z kapely United Flavour. Přijďte si užít večer plný pozitivní energie!

ucee a deadly hunty a flavour band flyer

Talentovaný reggae-soulový zpěvák Ucee vydal letos v březnu debutové sólo album International Call, které produkoval Djei Gogo, basista a producent United Flavour. Deska zaznamenala velký úspěch v sousedním Německu, kde získala pozitivní ohlasy od kritiků a písničky z ní rotují na dvacítce německých rádií. Pokud jste ještě neslyšeli, rozhodně doporučujeme. Ucee připravuje do Lucerny speciální show, kterou podpoří Radimo na saxofon (Prago Union Livě Band), doprovodné vokalistky Gapeels* a stejně jako na festivalových štacích budou Uceeho doprovázet zkušení muzikanti z United Flavour pod jménem Flavour Band. „Naše zpěvačka Carmen si momentálně užívá mateřskou dovolenou, takže nastal čas na vedlejší projekt doprovodné kapely Flavour Band, na kterém pracujeme už pár let. Ucee s námi hostoval na posledním tour, Djei mu produkoval desku, takže bližší spolupráce se logicky nabízela“, vysvětluje Jaro, bubeník United Flavour.

ucee live LMB

V Lucerna Music Baru se ten večer představí také v Čechách hodně oblíbený britský zpěvák a raper Deadly Hunta. I když v ČR vystupoval již mnohokrát, toto bude premiérový koncert za doprovodu živé kapely! Jeho hity říznuté reggae, dancehallem, hiphopem i zlámanými beaty právě zpracovávají do živé podoby muzikanti Flavour Bandu. „Makáme teď každý den na Huntových riddimech, abychom byli do příští středy ready. Když jsme slyšeli show Deadly Hunty letos na festivalu v Hořicích, říkali jsme si, že by bylo fajn udělat něco s ním a Uceem dohromady. Jsme rádi, že to klaplo při nejbližší možné příležitosti“, popisuje Jaro. Deadly Hunta si v Čechách a na Moravě získal za pár let spoustu nadšených fanoušků. Jeho energická show tu sklízí zasloužený úspěch, ať už mezi lidmi kolem reggae a dancehallu nebo na scénách hiphopu a drum´n´bassu. Za pozornost určitě stojí, že Hunta má za sebou turné po USA jako předskokan slovutných Wu Tang Clan a že si jej vybral ke spolupráci i kultovní dnb producent Aphrodite. V Lucerně zazní hlavně tracky z jeho velké desky Speak My Mind, kterou Deadly Hunta vydal na konci minulého roku.

deadly hunta – speak my mind

Za gramcema budou ve čtvrtek úřadovat malijský selektor DJ Ama aka 12Play a duo Jahmusic Lightaz, což jsou pánové Herby Boy a Admirál Kolíbal. Nenechte si ujít příležitost načerpat pozitivní energii do sychravých podzimních dnů a užít si večer plný skvělé taneční muziky.

ucee live LMB

Vstupenky jsou v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru za 200 Kč, v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Vstupenky jsou k dispozici také online přímo na stránkách Lucerna Music Baru anebo na Facebooku. Cena na místě 250 Kč.

ucee release party

Videoklipy Ucee:
Ucee live:

Deadly Hunta videa:
deadly hunta – deska speak my mind

Odkazy:

UCEE + DEADLY HUNTA & FLAVOUR BAND
Special guests: Radimo, G*apeels,
DJ Ama aka 12Play, Jahmusic Lightaz
31/10/2012 od 20h
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

ucee promo fotka

UCEE BIO:
Autorská tvorba tohoto talentovaného zpěváka s egyptsko-tuniskými kořeny nejde charakterizovat pouze jedním žánrem. V jeho písničkách a energickém projevu se snoubí reggae, soul, hip-hop a Ucee nezapře ani své arabské kořeny. Jeho hudební kariéra odstartovala již v 15 letech, kdy spolupracoval s jedním z velkých vydavatelství v Německu. Za posledních pět let Ucee odehrál více jak 350 koncertů po celé Evropě a v severní Africe. Pravidelně spolupracuje s respektovanými německými skupinami Mortal Kombat a Soulid Kollective a vystupoval také vedle takových jmen jako jsou Tarrus Riley, Alborosie, Gentleman nebo Konshens. Ucee žije již pár let v Čechách, kde vystupoval na mnoha festivalech, procestoval spoustu klubů a získal si respekt u fanoušků i hudební veřejnosti. Mohli jste ho vidět jako hosta na turné United Flavour, s jeho německou kapelou Royal Family (King Banana), pražskými Riddimshot i s několika DJs v klubech. V březnu 2012 vydal Ucee sólové album International Call, které obsahuje moderní mix reggae, dancehallu a soulu. Album International Call bylo pokřtěno 5. dubna v zaplněném Lucerna Music Baru. Ucee & Flavour Band navštívili během jarní a letní sezóny řadu open air akcí v ČR, Německu a Rakousku a jejich energická show se setkala s velkým ohlasem u publika.

ucee international call cover
jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]