The Spankers - reggae pop z Prahy

[· 26.3.2012 | přečteno: 19654 ·]

The Spankers

The Spankers jsou zavedená kapela působící nejen na české scéně. V současné sestavě hrají zhruba tři roky. Za dobu působení mají za sebou EP, dále desku s hosty jako Tonya Graves (Monkey Bussines) a Dr. Kary a MC Susha z Fast Food Orchestra, videoklip a nový singl. Měsíční turné v Brazílii, turné ve Francii, časté koncertování v Německu a samozřejmě vystupování v českých klubech a na festivalech např. Mighty Sounds, Sázava Fest, Reggae Meeting, Valník, festival Sen letní noci (na stejném pódiu s Emirem Kusturicou) apod.
Kapele, hrající energický reggae-pop, vévodí medový hlas krásné a charismatické zpěvačky Sisy Feherové.

The Spankers

The Spankers feat. Dr. Kary.

Něco z historie kapely:
V únoru roku 2010 vydali své první EP Right in the Morning, na které navázali úspěšným debutovým albem Boom! Bang! Pow! You Know… Za tuto desku je neminula nominace na žánrové ceny Anděl 2010. S velmi oblíbeným videoklipem k pilotní písni „Superman“ se The Spankers dostali i do hitparády České televize – Medúza.

Videoklip „Superman“.

Z živých vystoupení má kapela na svém účtu festivaly jako Sázava Fest, Trutnov Open Air, Mighty Sounds, Reggae Meeting, United Islands, klubové koncerty s americkými The Aggrolites, finskými Valkyrians či českými Fast Food Orchestra.
V zimě 2011 odcestovali The Spankers na měsíční turné po Brazílii, kde se setkali s velkým úspěchem, díky němuž už teď plánují tour po Argentině a Brazílii na rok 2012.

ornament

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]