THE REGGAE INVASION ZAČNE VE VAGONU!!!

[· 14.4.2011 · autor: reggae.cz · ilustrace: Pub Animals ·]

Pub Animals

PUB ANIMALS – album ke stažení


Těžko říci, co si parta spolužáků na českokrumlovském gymplu v roce 2006 slibovala od právě založené ska kapely. Po čtyřech letech existence se Pub Animals prosadili v Česko – Slovenské části prestižní soutěže European Reggae Contest. Skončili druzí a na základě tohoto výsledku byli pozváni do Španělska na jeden z největších světových festivalů Rototom Sunsplash, kde rozhodně nezapadli. Dodnes považují tento koncert za jeden z vrcholů jejich dosavadní kariéry. Necelý rok poté přichází další úspěch v podobě žánrového Anděla v kategorii Ska & Reggae za album Safar-I.
Během let rozšířili Pub Animals svoje výrazové prostředky o reggae, rocksteady i soul, takže ska už není dominantním stylem.
I přes jejich mládí zvládají tyto, převážně karibské, styly s neuvěřitelnou bravurou, lehkostí a elegancí. Z jejich koncertů je na první poslech i pohled cítit radost z hudby. S nadšením můžeme sledovat excelentní výkony všech osmi muzikantů a publikum si pozitivní energie užívá do sytosti. Pub Animals si vydobyli své místo na domácí reggae a ska scéně, pravidelně vystupují na našem nejprestižnějším festivalu této hudby Mighty Sounds. Úspěšně koncertují po celé republice a pozvolna se začínají prosazovat i v zahraničí. Pro první „poandělské“ vystoupení v Praze si připravili speciální set, těšme se!!!

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]