Roots and Culture Session #2

[· 22.8.2015 · autor: Ras Ikel · ilustrace: Roots and Culture ·]

Zdravím všechny příznivce sound systémové kultury a těžkotonážní basové linky!
Jelikož jsme měli spoustu pozitivních ohlasů na poslední ROOTS & CULTURE session, rozhodli jsme se pro další pokračování. Lepší místo, než je lom Vápenka u Nové Vsi, bychom pro naší událost asi jen těžko hledali, takže se vše odehraje opět na stejném místě. Je zde možnost koupání přímo v lomu a spousta místa pro stanování. Dále také fotbalové a beach volejbalové hřiště. Toto místo je vhodné i pro rodinky s dětmi :)

roots and culture session #2 flyer

Black Diamond Sound System naposledy předvedl své kvality v plné míře a proto i tentokrát přiveze svůj vlastoručně dělaný zvuk.

Jak to vypadalo na první Roots and Culture Session se můžete podívat díky Right News TV právě teď – oficiální aftermovie z Vápenky 4.7.2015 je tu po všechny:

Celá párty bude opět v rytmu REGGAE & DUB music. Rozhodli jsme se pozvat i několik vokalistů, kteří se budou střídat na mikrofonu v sound systémovém stylu.

Pěvci:

¤¤¤ Fireson Bantu (Kenya) ¤¤¤
¤¤¤ Jahwawah (Jamaica) ¤¤¤
¤¤¤ Flo (Congo) + guest ¤¤¤
¤¤¤ Mista Deck [Jah Army] ¤¤¤
¤¤¤ Barabba (Italy) [Voice of the People Soundsystem] ¤¤¤
¤¤¤ Regenerátor [EXT Band] ¤¤¤
¤¤¤ Mc Wcelaq ¤¤¤ live beatbox performance

Selektoři:

¤¤¤ Loic DeNiro (France) [Fyah Sound] ¤¤¤
¤¤¤ Dread K & Peťa Svoboda – trubka [Shakk-Attack] ¤¤¤
¤¤¤ Lioness Iva ¤¤¤
¤¤¤ Joris ¤¤¤
¤¤¤ Doggy [Dub from the Ground Crew] ¤¤¤
¤¤¤ Ras Ikel [Dub from the Ground Crew] ¤¤¤

lom vápenka u nové vsi

Vstup na naší párty bude dobrovolný a celý výtěžek půjde opět na pokrytí výdajů spojených s účinkujícími a sound systémem. Budeme rádi za každého, kdo nás podpoří, abychom mohli pokračovat s podobnými projekty i v budoucnu. Naposledy byli všichni účastníci velice solidární a proto můžeme pokračovat dál :)

K dostání budou na našem baru domácí NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE, VEGANSKÉ BEZLEPKOVÉ JÍDLO, RASTAFRUITS a domácí BUCHTY. Pivo atd bude k dostání v místním baru.

Začátek je plánovaný ve 14:00, takže neváhejte ani okamžik a přijeďte již odpoledne. Tentokrát NEKONČÍME RÁNO, ale budeme pokračovat i v neděli do odpoledních hodin, tak s tím počítejte a vemte si stan, abyste si s námi mohli užít dva dny plné pozitivních vibrací :)

Odkazy:

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]