Right News Music Garden 2018

[· 6.6.2018 · autor: · ilustrace: ·]

plakát Right News Music Garden 2018

Program
Letošní line-up je opět sestavený z českých reggae kapel (sobota), DJs a systémů (pátek); novinkou jsou zahraniční hosté.
V pátek 10. 8. 2018, kdy se hlavní stage rozjíždí ve 14 hodin, zahraje například Dasha Fyah, Johánek, Míkovec – Teamatique in Dub, Carton (looper z Belgie), Šaman & Máťa a samozřejmě Radio Rastafari DJs.

V sobotu 11. 08. 2018, to budou na hlavním podiu AneboAfro, Ganja Band Ivana Štráfka, polští DUBRISING, Slow Motion (boční projekt Antonie Nyass z Yellow Sisters) & Rising Spirits.

Doprovodný program
Na místě bude čajovna „U zaručených zpráv“, která kromě čajů bude nabízet také kávu a drobné občerstvení k čaji a kávě a současně poslouží jako infostánek Right News. Stejně jako vloni zde bude možné podpořit festival zakoupením originální čajové keramiky Tomáše Jambora, autorských tisků a plakátů od koudelky, BIO konopné a propolisové masti atp.
Kromě této podpory proběhne i letos dražba originál obrazu od koudelky, jehož reprodukce bude ještě před festivalem zveřejněna na webu http://rightnews.cz/musicgarden.
Novinkou je loutkové divadlo pro děti v podání Rodinného divadla.
Dále, po loňském úspěchu bude probíhat na nádvoří „Roztančený bazárek“ doplněný vtipnou módní přehlídkou jako vloni, z níž výtěžek poputuje na podporu festivalu.

Parkování a kemp
Parkování je zdarma před zámkem nebo jinde v obci. Kempování je zdarma u koupaliště. Koupaliště – přírodní a krásně čisté, napájené řekou Blanicí – je vzdálené asi 5 minut chůze od zahrady zámku; povedou k němu šipky/fáborky. Louňovice opravdu leží přímo pod Blaníkem – ideální program na dopolední výlet.
Celý areál je bezbariérový.

Vstupné
280,– / předprodej
380,– na místě
Pátek na místě 200,–
Sobota na místě 250,–
Děti do 15 let zdarma.
ZTP 50 % sleva + asistent zdarma.
Předprodej lze zajistit na webu festivalu.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]