Right News Music Garden 2017 – tisková zpráva

[· 24.6.2017 ·]

Right News Music Garden, open-air festival věnovaný reggae hudbě, se letos koná již osmým rokem, a sice 28. až 29. července 2017 v Louňovicích pod Blaníkem. Dějištěm festivalu je zahrada renesančního zámku, Louňovice č. p. 1. Po předloňském a loňském úspěchu opět ponecháváme páteční DUBový večer jako hustě zahřívací kolo pro všechny, kdo se v pátek utrhnou z práce.

Program
Letošní line-up je opět sestavený z českých reggae kapel (sobota), DJs a systémů (pátek).
V pátek 28. 7. 2017, kdy se hlavní stage rozjíždí v 18 hodin, zahraje mimo jiné Djka koudelka, Dub Colective, Dasha Fyah, Ras Ikel a Colectiv, na Radio Rastafari Stage Operator Sevak a Sursum Corda Tune.

V sobotu 29. 07. 2017 to budou na hlavní stagi Mira2, Satiwa, Abassta, Cuk Letu, Jahtec Jammin Job, Ext Band, Orly w Blotie Europy a Rising Spirits. Na Radio Rastafari Stage pak Admiral K a další.

Doprovodný program
Na místě bude čajovna „U zaručených zpráv“, která kromě čajů bude nabízet také kávu a drobné občerstvení k čaji a kávě a současně poslouží jako infostánek Right News. Stejně jako vloni zde bude možné podpořit festival zakoupením originální čajové keramiky Tomáše Jambora, autorských tisků a plakátů od koudelky, BIO konopné a propolisové masti atp.
Netradičně se stravující návštěvníci si jistě rádi dají dobré indické jídlo anebo vegetariánské speciality od ústecké Vegetky. Ti tradičně se stravující mohou stejně jako každý rok zajít do Zámecké restaurace.
Kromě této podpory proběhne ještě letos poprvé dražba originál obrazu od koudelky, jehož reprodukce bude ještě před festivalem zveřejněna na webu http://rightnews.cz/musicgarden. Ani letos nebude chybět dětský koutek. Dále, po loňském úspěchu bude probíhat na nádvoří „Roztančený bazárek“, který letos nově doprovodí i vtipná módní přehlídka.

Parkování a kemp
Parkování je zdarma před zámkem nebo jinde v obci. Kempování je zdarma u koupaliště. Koupaliště – přírodní a krásně čisté, napájené řekou Blanicí – je vzdálené asi 5 minut chůze od zahrady zámku; povedou k němu šipky/fáborky. Louňovice opravdu leží přímo pod Blaníkem – ideální program na dopolední výlet.
Celý areál je bezbariérový.

Vstupné
Předprodej na 2 dny........­.............­.............­............250,– Kč
1 den – pátek........­............­.............­.........­............160,– Kč
1 den – sobota.......­.............­.........­............­...........220,– Kč
2 dny........­.............­.............­.........­..........­............350,– Kč
Balíček......­.............­.............­.........­.............­.........999,– Kč
(Balíček obsahuje vstupenku, plakát, autorský tisk od koudelky dle vl. výběru, festivalové samolepy, české reggae CD)
Děti do 15 let zdarma.
ZTP 50 % sleva + asistent zdarma.
Předprodej na emailu: rightnews@rightnews.cz

flyer rnmg 2017 plakát
_____________­____________________
Tisková zpráva ve formátu DOC ke stažení.

ornament

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]