Right News Music Garden 2011

[· 11.5.2011 · autor: koudelka · ilustrace: koudelka/kapely ·]

Right News Music Garden 2011

Letošní flajer.

…a letošní kapely:

ŠVIHADLO

…když jsme loni povídali zdejším lidem a nejrůznějším týpkům, ať přijdou na náš reggae festival, říkali: „A bude tam Švihadlo?“ Jo, co naplat – když se v Česku řekne reggae, každý řekne Švihadlo. A nám nezbývá než souhlasit. Švihadlo je parádní kapela a my jsme rádi, že přijalo naše pozvání. Těšíme se moc!

Švihadlo, 2011 - Času je málo

Více informací najdete na webu Švihadla

DUB ARTILLERY

…jsme oslovili už loni, jenže jsme je museli nakonec z line-upu vyřadit, protože se nám do něj nevešli časově. Jelikož ale tahle parta patří dlouhodobě mezi naše favority, moc nás to mrzelo. Slíbili jsme jim tedy, že je určite pozveme napřesrok, a tímto plníme svůj slib.

Dub Artillery

Více informací o kapele najdete na webu Dub Artillery.

JAHTEC JAMMIN’ JOB

…přijali po loňském úspěchu pozvání zas. Na RNMG letos s touhle bandou z Žatce uvidíte a uslyšíte novou zpěvačku, která si říká Sista Tess (Brejchová) a která na oslavě 20. narozenin Radia 1 v klubu Wagon potěšila peckou „Give Love Another Try“.

Jahtec Jammin Job

Více informací o kapele najdete na bandzone-profilu Jahtec Jammin’ Job.

TOUR DE BARS

…mají základnu v Neratovicích a o tom, že bychom je letos rádi viděli a slyšeli v Týnci nad Sázavou, nás přesvědčili na koncertě v pražské divadelní kavárne Potrvá, kde jim předskokany dělala částečně regionální (týnecká) parta ExT band, která je dalším bodem programu RNMG 2011.

Tour de Bars

Více informací o kapele najdete na bandzone-profilu Tour de Bars.

EXT BAND

…jakožto pořádající a částečně místní (Prosečnice) kapela se do programu nabízeli téměř automaticky. Navíc loni měli dobrý ohlas – paní Němcová (pronajímatelka Zahrady SC Týnec) říkala, že ExT band byli jednoznačně nejlepší! Doufáme, že jejich poselství osloví i letos, že k lidem promluví svým jasným a srozumitelným (českým) jazykem.

Right News Music Garden - Reggae 2010

Více informací o kapele najdete na bandzone-profilu ExT bandu.

SWAMP SAFARI CREW

…až dohrají kolem 23.oo hodiny kapely, přihlásí se o slovo gramce. Za nimi bude stát DJ Kaya & celá Swamp Safari Crew.

Swamp Safari

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]