Podpora projektu sociálního a kulturního centra KLINIKA

[· 12.12.2014 · autor: KLINIKA · ilustrace: Wikipedia ·]

KLINIKA

Obyvatelé squattu KLINIKA děkují všem za podporu, kterou vyjádřili prostřednictvím podpisu petice. Objekt Kliniky byl před několika dny vyklizen policií a celý dům byl zabedněn. Zdá se, že zůstane na dlouhé měsíce a možná roky opět prázdný. Za krátkou dobu fungování se ukázalo, že podobný projekt je potřebný. Navštěvovali jste nás, nosili nám teplý čaj a jídlo, realizovali své vlastní nápady a byli jste s námi. Nechceme se nečinně dívat, jak naše (nás všech) úsilí přichází vniveč, jak o věcech, které jsou pro nás důležité rozhoduje skupina tzv. „mocných“, nebudeme sedět s rukama v klíně a nenecháme naše sny odnést beznadějí. Můžeme to změnit!

Přijďte podpořit projekt autonomního sociálního a kulturního centra na demonstraci tuto sobotu 13. 12. 2014 od 14hod na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze.

Průvod půjde Žižkovem až k opuštěné Klinice, kde proběhne happening. Přineste vše, co průvod oživí – hudební nástroje, žonglovací míčky, psy a kočky. Nebude to pochod smuteční, protože tohle není konec.

KLINIKA ZŮSTANE!!!

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]