Rodinné divadlo pro děti na Family Festivalu

[· 6.8.2018 | celý článek ·]

Je to tak, maňáskové divadlo, které zahraje pro děti na našem family festivalu, se opravdu jmenuje Rodinné. Na programu je Perníková chaloupka.

ornament

Dobrovolnice a dobrovolníci, jste vítáni!

[· 5.8.2018 | celý článek ·]

dobrovolníci rightnews music garden 2018

Každý rok si z našeho festivalu odnáší několik návštěvníků nejenom řadu vzpomínek a zážitků na parádní párty, ale také dobrý pocit, že to všechno pomáhali uskutečnit vlastními silami. Přidejte se letos k nim a pojďte s námi vybudovat na zámecké zahradě ten kousek ráje, aspoň na chvíli! Můžete počítat s volným vstupem, jídlem a pitím a když bude ještě místo tak i s tradičním noclehem na zámku – ten ale letos musíme rezervovat z velké části pro naše účinkující. Pro podrobnosti nás kontaktujte na emailu rightnews@rightnews.cz nebo na facebooku Right News. Každá pomoc je vítána :)

ornament

Zeleninový crowdfunding

[· 2.8.2018 | celý článek ·]

záhlaví zelenina

Vážení kamarádi, možná jste si na plakátech všimli, že náš festival nemá žádného sponzora; je to komunitní, nezisková akce, kterou děláme spolu s vámi už devátý rok. Předloni jsme vybírali na startovači a žádali jsme vás o podporu finanční, tentokrát to bude jednodušší, vyhlašujeme zeleninový a ovocný crowdfunding!

ornament

Dražba šperků na podporu festivalu

[· 1.8.2018 | celý článek ·]

Ze šperkařské dílny Jofeyart přichází krásná kolekce originálních šperků – náhrdelník, náramek, náušnice a prstýnek – kterou můžete vydražit na podporu našeho festivalu.

ornament

Dražba obrazu Dívka se želvou

[· 29.7.2018 | celý článek ·]

Podpořte festival – vydražte originál obrazu od koudelky! Podrobnosti čtěte zde…

ornament

Aneboafro konečně na RNMG

[· 6.7.2018 | celý článek ·]

aneboafro

Na jednom z prvních ročníků Right News Music Garden zahráli bez nazvučení jen z čirého nadšení a s bubny svými u ohně. To bylo ještě v Týnci nad Sázavou, blahé paměti. Letos to rozjedou naplno na hlavní stage v sobotu!

ornament