Mimoňská party aneb Paranormální koncert o.s. Spolurádi

[· 16.3.2015 · autor: Spolurádi · ilustrace: ·]

Mimoňská party aneb Paranormální koncert o.s. Spolurádi
Klub Lávka v Praze | 2. dubna 2015 od 19:00

Jaroslav Dušek již podruhé vytvoří moderátorskou dvojici s mentálně postiženým showmanem Kubou Zachatou. Společně uvedou netradiční hudební akci „Mimoňská party“ s příznačným mottem „nikdo není mimo“. Vystoupí reggae zpěvák MessenJah, androfolkové duo Vasilův Rubáš a písničkář na kolečkách Jan Šesták.

Na Paranormálním koncertu se budou bořit mýty a padat bariéry. Cílem organizátora – neziskové organizace Spolurádi – je oslovit širokou veřejnost a zároveň maximálně zapojit do akce lidi s postižením. Moderovat bude herec JAROSLAV DUŠEK (bez Downova syndromu) spolu Kubou Zachatou (s Downovým syndromem). Prostor je bezbariérový. Celý koncert rozzáří světelná show videomapping.

flyer mimonska party 2

Poselstvím večera bude, že spolužití s lidmi s postižením je vzájemně obohacující a přináší do života mnoho veselých okamžiků a zábavy. Především ale chtějí Spolurádi šířit myšlenku, že není důležité být „normální“, ale hlavní je být spolu rádi.
Interpreti:
MESSENJAH se řadí k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Jako jeden z mála staví na síle poselství i melodie – tvoří zapálené, spiritualitou dotknuté texty, které mají sílu oslovit posluchače napříč věkovým i žánrovým spektrem.

Nezávisle maximální androfolkové duo VASILŮV RUBÁŠ je drsná kapela jemných mužů. Tato střelená dvojka dokáže rozohnit široké publikum všech věkových kategorií a různé míry mimoňství.

Autorské skladby JANA ŠESTÁKA, písničkáře na dvou kolech, jsou většinou otevírající, pohodové, inspi­rované jeho životní cestou. Zpívá, hraje na kytaru, foukací harmoniku, klavír a etnické nástroje.

SPOLURÁDI o.s. je neziskovka s posláním realizovat společné aktivity pro lidi s postižením a bez postižení. Hlavní specializací našeho sdružení je cestování bez bariér. Pomáhají znevýhodněným lidem plnohodnotně si užít volný čas mezi zdravými přáteli. Těm na oplátku umožňují prožít nevšední zážitky a spatřit svět očima hendikepovaných. Uvádějí tak integraci ve skutečnou praxi. Více na webu http://www.spoluradi.org nebo na FB Spolurádi.

jenom čára
  1. super akce, super lidi.. super byt chvili spolu mimo :D


    m.l.    dub 7, 19:22    #

[· Komentář [1] ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]