Loutkové divadlo pro malé i velké

[· 27.7.2011 | přečteno: 2395 ·]

Rodinné divadlo

K naší velké radosti vyplní technickou přestávku mezi vystoupením kapel Tour de Bars a ExT Band loutkové představení „Čarodějova žena“ v podání potulného loutkohereckého souboru Rodinné divadlo. Představení se bude konat v dětském koutku, pod velikánskou plachtou s možností usadit ratolesti na perský koberec, takže nezmoknou ani nenastydnou ;)

Putovní loutkoherci vyjíždějí na štaci... A za chvilku už členové souboru Rodinné divadlo... ...postaví svou krásnou scénu.

Začátek dětského představení na Right News Music Garden 2011 je stanoven na 16. 3o hodin. Jelikož je zápletka napínavá a kašpárek své soupeře nešetří, je představení vhodné též pro otrlejší dospělé…

Představení Čarodějova žena je napínavé. Dětem se až tají dech. Kašpárek to ale nakonec všechno vyřeší!

Prohlédněte si fotogalerii z vystoupení souboru na akci pořádané občanským sdružením Zvonice u modřanské zvonice.
Soubor je sice potulný, nejsou to však žádná ořezávátka, nýbrž ostřílení loutkoherci, kteří v minulosti spolupracovali například s Loutkovým divadlem při Sokol Velké Popovice a principál souboru mistr Fung je autorem a režisérem loutkového přepracování kultovního komiksu Pixy, se kterým se souborem Ježek a Čížek vystoupil i na Komiksfestu v pražském Roxy.

ornament

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]