Křest robota v Crossu

[· 8.10.2015 · autor: urban robot · ilustrace: ·]

Zbrusu nový český hudební projekt URBAN ROBOT vydává debutové album! Desku pokřtíme v pražském CROSSCLUBU ve STŘEDU 14. ŘÍJNA 2015! Se svými peckami i v kombinaci s UR se na mikrofonu objeví taky MC’s: ANNABELLE, COCOMAN, DR. KARY, KENTA, KHOMATOR, MESSENJAH a se svými sety také DJ’s: BOLDRIK, CALOOSH, DEREK, RAAZYPH a SCARFACE!

urban robot album release party flyer

Na konci roku 2014 vydal český Reggae/Dancehall MC, producent a entertainer MIC-KEY WEEDSMAN DREADALIST velice aktuálni protiválečnou pecku „Co bude dál“ na produkci z dílny mladého nadějného HipHop/Funk producenta jménem RAAZYPH. Pro velký úspěch a kladný ohlas se kluci rozhodli ve spolupráci pokračovat, spojili síly a produkce a v současné době finišují společnou desku. Zvukovou stránku alba zajišťuje renomované pražské studio Rooftop Ondřeje Žatkuliaka, který dodává nahrávkám čistotu, masivní sound a precizní zpracování. Propojením myšlenkové hloubky Reggae, syrovosti Hip Hopu, nálady Funku, tvrdosti Dubstepu a dalších prvků městské kultury vznikla zajimavá fúze žánrů, kterou jsme nazvali „URBAN REGGAE“. O pestrost alba se postarala sebranka vokálních i instrumentálních hostů, kteří naši myšlenku „URBAN REGGAE“ dokázali posunout ještě o level výše.

URBAN ROBOT je novodobá česká sociálni satira vtipně a často rýpavě poukazující na problémy a hrozby dnešní společnosti. Jelikož uznáváme především kontruktivní kritiku, snažíme se do situací běžného života vnést alespoň paprsek světla a v textech často hledáme řešení, které se nám zdá přijatelné vzhledem k jedinci, společnosti i přírodě. Pokud tě zajímá, jak zní věci z nové desky nebo bys chtěl/chtěla mít jedno z první originálních CD’s, přijď nás a spřízněné muzikanty podpořit 14. října do Crossu!

Myslíme srdcem, bojujem hlavou

URBAN ROBOT
(Dreadalist a Raazyph)
https://www.facebook.com/urbanrobot1

LIVE:

DJ’s:

!!!FREE ENTRY!!!

…chystáme live přenos na Radiu Rastafari!

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]