Komiksový fanzin Bubble Gun už pošesté aneb "6"

[· 4.2.2012 · autor: koudelka/Toe · ilustrace: Bubble Gun 6 ·]

Bubble Gun 6

Obálka Bubble Gunu 6.

„Šestka bude co do počtu stran a obsahu zatím nejtlustějším vydaným a poprvé také s barevnými stránkami věnovanými pecce od Dana Černého. Z dalších autorů jmenujme např. redakční stálice Jarku Dejlovou a Jarku Kočovou, PaTu, Andreje Wsóla či Lukáše Diváckého. Svojí troškou do mlýna přispěli opět i výborný Dan Mihálik, Rado Repický nebo Rawen. A samozřejmě plno začínajících autorů, z nichž většina publikuje v tištěné podobě opravdu poprvé. Jo a kraťáskem tentokrát přispěl i Vhrsti. Obálku dostal na starost Tomáš Chlud,“ sdělil redakci současný šéfredaktor Bubble Gunu, Toebiash.

Komiks „Prasata v lese“ je založený na skutečné události – shoda či podobnost některých osob, míst a dalších věcí s naší tvrdou realitou je čistě záměrná.
„Když jsem jednou ráno na každodenní procházce se psem našla svůj lesní chrám proměněný na paseku – brutálně a bezohledně a ne zcela nutně – nevěděla jsem chvíli, co mám dělat. Chtěla jsem založit občanské sdružení, sepsat petici a nechat ji kolovat mezi občany, ale nakonec jsem "jenom“ nakreslila komiks…" to říkám já, DJka koudelka, zoufalá ochránkyně lesů.

Prasata v lese

Ukázka z komiksu „Prasata v lese“.

Další, hodně podrobné info, včetně pěkně detailních ukázek, najdete na webu komiksárium.cz, který obdržel v roce 2011 komiksovou cenu Muriel v kategorii Propagační počin.

Fanzin Bubble Gun 6 si můžete objednat e-mailem u nás v redakci nebo v redakci Bubble Gunu.

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]