Herbaliser v Praze...

[· 6.12.2012 · autor: TZ LMB Production · ilustrace: LMB Production ·]

herbaliser

Socks se narodil v kanadské Ottawě a nyní žije v Halifaxu v Nova Scotia. Během krátké doby se stal populárním umělcem nejen v Kanadě, ale i v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku. Jeho neortodoxní styl skládání, energické koncerty a free-stylové schopnosti ho zařadily mezi elitu hip hopu z Halifaxu. Předskakoval umělcům jako např. The Pharcyde, Nas, Afrika Bambaataa, Special Ed, The Gza, The Beatnuts, The Herbaliser, El da Sensei and The Returners a Kool Herc.

Socks je ovlivněn devadesátkovým hip hopem – tzv. Golden Era Hip Hop. Produkoval si a vydal své první album Get Some Friends v roce 2006. V roce 2007 vydal I Can Make Your Dog Famous Mixtape s DJ Jorunem Bombayem. Socksova nejnovější nahrávka Treat of the Day, získala v roce 2011 nominaci JUNO za Rapovou nahrávku roku a Socks získal cenu 2011 ECMA Rap Single of the Year Award za  Don't Turn Around featuring Edgar Allen Floe.

Nyní ho můžete vidět v Praze při jeho společném vystoupení s The Herbaliser. Koncert se uskuteční 12.12.2012 v Lu­cerna Music Baru. Klub bude otevřen od 20:00.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstrem, Ticketportal a Eventim za 490,– Kč + poplatky, a v Lucerna Music Baru (bez poplatku). V den koncertu na místě za 590,– Kč.

Vstupenky jsou k dispozici také online přímo na klubových stránkách www­.musicbar.cz a­nebo na Facebooku http://on­.fb.me/Qh2BiH .

Více info na:

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]