Festival Right News Music Garden - CROWDFUNDING!

[· 5.6.2015 · autor: koudelka/regenerator · ilustrace: koudelka/regenerator ·]

Každý rok v létě se koná open-air reggae festival Right News Music Garden, letos to bude již 6. ročník. Uprostřed prázdnin – 24.-25. července 2015 – se otevřou brány renesančního zámku v Louňovicích pod Blaníkem a reggae bude hrát až do rána… a díky CROWDFUNDINGOVÉ kampani letos možná bude trvat 2 dny!

Na programu máme kapely jako Uraggan Andrew Orthodox (Ústí nad Labem), Rising Spirits (Praha), Bohemica Indica (Šumava), EXT Band (Praha/Posázaví) & nadto ještě DUBové projekty a DJs, jako je Dasha Fyah, Intuitive Lab anebo Nuff'n'Ruff Reggae Rulerz.

Jelikož to chceme tentokrát pojmout opravdu festivalově, rozhodli jsme se protáhnout dobu trvání na 2 dny – dosud byl festival vždy 1denní. Proto jsme se rozhodli požádat o pomoc fanoušky reggae a spřízněných subkultur. Možná jste slyšeli o možnosti komunitního financování nazývané CROWDFUNDING… Je to alternativa pro malé nekomerční počiny, jako je náš festival, které jsou příliš nezajímavé pro sponzory, ale zato mají fůru hodných podporovatelů. Crowdfunding je v Česku již docela zavedený, z reggae komunity jej využil například Mr. Cocoman pro financování vydání desky – a podařilo se!

V rámci crowdfundingové kampaně je možné získat za svůj příspěvek různé zajímavé odměny. Mezi odměny naší kampaně patří například série plakátů a samolepek z předešlých ročníků, ručně vyráběné šperky z drahých kamenů, CDčka českých reggae kapel, trička s logem festivalu či originály obrazů od tvůrkyně festivalové grafiky, koudelky.

Podpořit festival můžete na serveru startovac.cz: https://www.startovac.cz/…music-garden

Tričko, které můžete získat za svůj příspěvek festivalu.

Kampaň běží od 27. května 2015 a trvá 30 dní. Zkuste se letos stát spolupořadateli festivalu! Každá podpora je vítaná, např. i to, že o naší crowdfundingové kampani dáte vědět dalším kamarádům…

rosta-crowdfunding-small

Odkazy:

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]