Dubová podlaha číslo 4 na svatého Valentýna v Brně

[· 9.2.2015 · autor: DftG Crew · ilustrace: ? ·]

Hello Dubheads!!
Ač nám to vůbec nepřijde, před pár dny oslavily sessions pod hlavičkou DUB FROM THE GROUND jeden rok. Při té příležitosti nás napadlo tak trochu symbolicky pozvat již osvědčená jména z českých luhů a hájů a v přátelské atmosféře opět prošoupat střevíce.

DUB FROM THE GROUND
14. února 2015
Vlněna, Hala č.40,
Přízova 3, Brno

A jelikož vaše podpora roste, což potvrzujete stále větší účastí, došli jsme k jednoduché rovnici – čím více přijde lidí, tím více je potřeba zvuku. Proto jsem se rozhodli nekrotit, a tentokrát pozvat hned tři české soundsystémy!

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕

A nelze začít nikým jiným, než MIGHTY SOULJAHS, soundem, který stál u vzniku našeho kolektivu a podpořil nás (nejen) v samých začátcích. Don Disko-P, Ras Helmut a EvJah přivezou nejen posílený zvuk, ale také nového člena – Tracyho a kopu dubplates navrch!
Druhým spřízněným soundem jsou RAGGAULTRAS, kteří nás podpořili na druhé session. Bradoshky, HsK a Jayah přivezou kromě krásnýho, mocnýho soundu i reggae/dub/ro­otsstepovou selekci, která nenechá nikoho v klidu.
Třešničkou na dortu v našem soundsystémovém lineupu jsou jičínští BLACK DIAMOND, nováček na dubové scéně, s precizně vycizelovaným, zbrusu novým soundem. Sami nevíme, co přesně od nich čekat, ale proslýchá se, že jejich zvuk je jeden z nejsilnějších u nás..

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕

Headlinerem DUB FROM THE GROUND IV. je RIDDIM TUFFA, kterého snad ani netřeba představovat. Původem slovenský dj a producent žijící v Praze, ovšem pravidelně hrající po celé Evropě, i za jejími hranicemi. Jeho digital dub selekce na naší první session tak rozpumpovala crowd, že zeď haly svévolně opustilo pár cihel. Ostatně kdo byl, tak ví.
Druhým zlatým hřebem večera bude zlínský producent INTUITIVE LAB. Narozdíl od ostatních hostů nebude „pouze“ selektovat hudbu, ale předvede liveact. Tedy veškerou produkci bude komponovat na místě v reálném čase.
V průběhu večera se samozřejmě za gramci objeví i členové DUB FROM THE GROUND crew, již téměř tradičně podpořeni žestěmi – Shimpim na trombón a Peťou Svobodou na trubku.

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕

Na závěr bychom rádi podotkli, že je nám velkou ctí, že jsme tentokrát zaštítěni jménem největší světové dubové akce – United Nations of Dub Weekender, která se bude konat 24.-25. dubna.

Odkazy:
http://WWW.UNODWEEKENDER.COM
https://www.facebook.com/…512310480666

DUB IT !!!

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕

Milý čtenáři Right News, nedostaneš se do Brna na tuto skvělou akci? Nezoufej, ve spolupráci s Radiem Rastafari chystáme PŘÍMÝ PŘENOS!

>>>>> http://radio.rastafari.cz <<<<<<

přímý přenos z Dub from The Ground IV z Brna na Radiu Rastafari

⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕⊗⊕­⊗⊕⊗⊕

jenom čára
  1. peknej clanek a peknej flaja dole na primej prenos. RESPEKT!


    koudelka    úno 25, 11:48    #

[· Komentář [1] ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]