Dražba šperků na podporu festivalu

[· 1.8.2018 ·]

Vyvolávací cena celého kompletu je 1200 korun českých.

Technikou makramé vzniklé šperky s použitím léčivého kamene hematitu na posílení krve – vhodné nejen pro všechny vegetariány :)
Dokonalá ruční práce a překrásné barevné provedení přímo vybízí k tomu si šperky navléci a již je nikdy nesundat. Ve prospěch festivalu je můžete vydražit i bez osobní účasti na festivalu.

První úroveň dražby začíná právě teď, kdy lze přihazovat prostřednictvím e-mailu: zájemci nechť napíší e-mail na rightnews@rightnews.cz s nabídkou, kolik jsou za obraz ochotni zaplatit. Z nabídek bude utvořen seznam, který se „zúčastní“ živé aukce na festivalu (v sobotu). E-mailové nabídky budou fungovat jako skutečné „příhozy“ a měnit průběh dražby >> při dostatečně vysoké nabídce může klidně e-mailový zájemce aukci vyhrát, byť nebude na festivalu fyzicky přítomen.Něco o léčebných účincích hematitu
Hematit je zvláště účinný při uzemnění a jako ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Pomáhá plachým ženám, zvyšuje sebevědomí a schopnost přežít. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost.
Na tělesné úrovni je hematit silně spojen s krví. Posiluje a reguluje tvorbu krve. Dokáže vyhánět z těla horečku. Hematit proto léčí oběhové problémy a nemoci krve, například anemii. Podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek.

ornament

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]