Dražba obrazu Dáma s lenochody

[· 14.7.2017 ·]

Obraz „Dáma s lenochody“ je namalovaný technikou suchý pastel. Jeho velikost činí 42×50 cm. Jde o portrét skutečné Afričanky v poněkud fantastické společnosti dvou lenochodů. Vypadá to, že autorku koudelku – aniž si to uvědomila – při jeho tvorbě skrytě inspirovala Frida Kahlo…

Dáma s lenochody

Vyvolávací cena obrazu je 2500 korun českých.

Dražba obrazu bude probíhat ve dvou úrovních, které se sečtou. První úroveň začíná právě teď, kdy lze přihazovat prostřednictvím e-mailu: zájemci nechť napíší e-mail na rightnews@rightnews.cz s nabídkou, kolik jsou za obraz ochotni zaplatit. Z nabídek bude utvořen seznam, který se „zúčastní“ živé aukce na festivalu (v sobotu). E-mailové nabídky budou fungovat jako skutečné „příhozy“ a měnit průběh dražby >> při dostatečně vysoké nabídce může klidně e-mailový zájemce aukci vyhrát, byť nebude na festivalu fyzicky přítomen.

Kromě vydražení originál obrazu od koudelky se nabízí zakoupení „balíčku“ se vstupným (vstupenka na oba dny plus zajímavé a originální bonusy jako autorské tisky reggae plakátů od koudelky, samolepky z minulých ročníků či BIO konopná mast; viz samostatný článek, který následuje).

ornament

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]