Čajovna & další

[· 25.7.2012 | přečteno: 3253 ·]

Čajovna „U veselé konvičky“

Čajovna U veselé konvičky

…podpoří letos festival nejen dobrým čajem, ale také vegetariánskou kuchyní. Čajovníci Soňa & Míra „Sani“ mají už ready-freddy gril, na kterém chtějí připravovat různé bezmasé speciality, taxe těšíme… ;)
Legrační je, že čajovník Míra „Sani“ je zdejší poštmistr, a zrovínka dneska ráno – když jsme s ním potřebovali mluvit kvůli festivalu – přijel modrou poštovní dodávkou a přivezl nám balík… a v něm veganské BIO sušenky z Jeseníků, které jsme objednali na festival. A díky tomu vám teď mohu prozradit, že z čajů bude v nabídce maté a také sladká kořeněná masala, plus samozřejmě nějaké černé & zelené thé.


Japonské provazové sandály Zora „Waradži“

japonské sandály Zora Waradži

Všechno je to krásně provázané, jako legendární Henryho provazové sandály z konopných provázků (nebo lan, jste-li fakt otužilí). Jde o ručně pletené sandály, vyráběné tradičním japonským postupem. Henry bude na festivalu předvádět jejich výrobu, případně může sandálky na zakázku vyrobit. Kromě sandálů vyrábí Henry ještě japonskou sebeobranou pomůcku nazývanou kočičí pěst, kterou ocení zejm. borci na FIRESHOW… snad nic nepokazím, prozradím-li, že vazač sandálů Henry je současně textařem jedné z písniček ExT Bandu. Pod pseudonymem Marcel Báječný napsal lyrics k hitu ExT „Dr. Greenthumb“ pro všechny zahradníky.

Pecka „Dr. Greenthumb“ od ExT Bandu

Příjemný poslech!

ornament

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]