Ať žije král! - fotky z RB meets RES

[· 19.7.2009 · autor: rightnewser · ilustrace: rightnewser & koudelka ·]

Fotogalerie z letošního ročníku reggae festivalu jménem Real Beat Meets Reggae Ethnic Session v Žízníkově u České Lípy.

záhlaví žízníkov 2009

Ještě loni dva samostatné festivaly Real Beat a Reggae Ethnic Session – o kterých jsme vám na Right News referovali v rozsáhlých reportážích Kterej beat je ten pravej? a Křížová cesta českého reggae – se letos spojily, aby spolu stvořily krále českých reggae festivalů.

Nabitý line-up potvrdil, že promotéři Real Beatu umí sehnat opravdové hvězdy a tak je škoda, že s sebou nemohou vzít do Žízníkova i rybník Oplatil… Deset let trpělivosti s pořádáním Reggae Ethnic Session zase přineslo organizátorům věrnou komunitu fanoušků, kterou přiláká každý rok příjemná a přátelská atmosféra a taky konec školního roku, soudě podle věku většiny z nich :)
Spojení je tedy oboustranně výhodné a já jen lituji, že nám tak ubyla jedna příležitost si v létě poslechnout muziku jinde, než v zakouřených klubech. Budeme si asi muset našetřit na slovenský Uprising, který bude svým slibným programem zase prázdniny symbolicky uzavírat.

To je ale ještě daleko a vy si teď můžete prohlédnout fotky, které jsme v Žízníkově udělali od pátku 27. 6. do neděle 29. 6. 2009. V dalším článku se s vámi podělíme i o pár písniček na videu – sledujte Right News!

Kliknete na obrázek a zobrazí se větší. Pod náhledy najdete linky na další stránky fotogalerie.

jenom čára

[· Komentář ·]

  Formát Texy
jenom čára

[· další články ·]