Workshop Bosobotky

Naučím Vás, jak si vyrobit vlastní sandály cca za 30 minut. Poskytnu vám kvalitní materiál na výrobu, vyberete si z pestré škály barevných tkaniček, či kůží. Krok za krokem Vás provedu jejich výrobou. V BOSONOHÝCH SANDÁLECH BUDOU VAŠE NOHY ŠŤASTNÉ.

cena workshopu
pár bot
vázání
paracord
500,-
1 pár bot
vázání
kožené
800,-

Line-up 2021

Kompletní line-up 12. ročníku festivalu Right News Music Garden

Ras Ikel

Na festivalu Right News Music Garden 🏰ho můžete potkávat už několik let, spolu s Lioness Ivou byl vzdycky tím, kdo svými sedmipalci z Jamajky 🇯🇲 dělal v sobotu parádní warmup pro kapely, letos ho uslyšíte v pátek večer nakládat dub na Sasan Sound systému.
Ras Ikel je jedním z pořadatelů soundsystémového festivalu 🌳 Dub Vibration, který se konal v Rakousku minulý víkend, ještě v Čechách organizoval legendární brněnské párty Dub on the Ground a umí ty scoopy vážně slušně rozvibrovat! 😁
Jeho selekci teď můžete poslouchat i na 📻 Real Roots Radiu, kde se střídá se svou kamarádkou Dashou Fayh.

Level Lion

🚀 Jeho cesta začala v roce 2008 s Mystic s.s., v roce 2009 přestoupil k Bass Bros. a od roku 2010 se stal součástí Equal-i-zer reggae regimentu.
🤸 Byl předskokanem jmen jako Tah Phrum Duh Bush, Hired Gun, Afu Ra, Demolition man aka Ras Demo, DUB INC, Longfingah & Lengualerta, Patrice, Illbilly Hitec, Soom T, Aries, Mad Profesor, Brother Culture, Macka B a spoustě dalších jak v ČR, tak v zahraničí.
💿 V roce 2015 vydal své debutové album GRAND FINÁLE a hostoval na albu Dancehall to the world Vol. 1 berlínského producenta Dona Goliatha spolu s takovými jmény jako jsou Blackout JA, Di Govanah a dalšími.
🏆 S rokem 2018 se stal mistrem ČR ve freestylovém pětiboji (E.O.W.), kterou později reprezentoval na mistrovství světa v Paříži.
🔥 Rok 2019 se nesl v duchu těsnější spolupráce s Pure Energy Soundsystem a jejich společná cesta pokračuje až do dnes.
V současné době se věnuje jako dj/singjay především dubu 🌳a jeho soudsystem culture, ale stejně tak ho můžete slyšet míchat i žánry jako reggae, amenbreak, breakbeat, hiphop, raggajungle, nebo dnb.

Dasha Fyah

Dasha dýdžejuje od roku 2001 a zaměřuje se převážně na dub a conscious reggae.
V letech 2004 až 2011 pobývala v Londýně a zahrála si po boku soundsystémů zvučných jmen, jako je např. Jah Shaka, Zion Train, Vibronics, Channel One, Concsious Sound, Mungo’s Hifi, Earl 16 a další. Vystupovala na mnoha známých festivalech, třeba na British One Love Festival nebo Rise & Shine nebo Rototom Sunsplash či Uprising, popřípadě Right News Music Garden

Opatření ke Covid19

Opatření ke Covid19 Také nás se týkají restrikce vztahující se ke Covidu 19, ale nebojte se, že se na festival nedostanete – na místě budou kdyžtak k dispozici samotesty za režijní cenu (cca 40 Kč)  Pravidla a doporučení dle Covid portálu:Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu: doložit negativní RT-PCR […]

Hledáme dobrovolníky!

Hledáme dobrovolníky! Hledáme dobrovolníky! Chceš zažít festival se vším všudy , nahlédnout pod pokličku organizátorům a udělat něco pro sebe i pro dobrou věc?  Hledáme právě tebe! Náš (tj. i tvůj) festival je neziskový, postavený a organizovaný prací dobrovolníků a my jsme jen rádi, když se nás zapojí co nejvíc Nabízíme za to volný vstup […]

Tisková zpráva RNMG 2021

Right News Music Garden, open-air festival věnovaný reggae hudbě, se letos koná již dvanáctým rokem, a sice 30. až 31. července 2021 v Louňovicích pod Blaníkem, a má podtitul  „FIGHT for RIGHT“, abychom dali najevo, že nepadneme bez boje – ani vlivem covidu, ani pod tíhou protipandemických opatření, která se na nás samozřejmě budou vztahovat a která máme v plánu co nejsvědomitěji dodržet. Tím pádem se máte na co těšit 😀

Fotky z ročníku 2019 by Hanuš photo

Fotky z ročníku 2019 by Hanuš photo Festival proběhl v plné síle, jen sobotní déšť odradil pražáky, škoda 🙂 Tady vidite, jak to zachytila Hanuš, naše tradiční oficiální festivalová fotografka.

Hravé hlasy

🎤 Hravé hlasy 🎤 o sobě prohlašují:
“Jsme organickým tvořivým sborem, který se svým všeprostupujícím melodickým vlněním dotkne vaší duše ♾️.
Náš repertoár tvoří především písně z vlastní tvorby. Tematicky se dotýkáme 🌳 přírody a přírodní spirituality 💚, překvapujeme posluchače i sami sebe, kolik zajímavých zvuků hlas dokáže, když si hrajeme… 🎶 Vylaďujeme tóny, brousíme techniku, tvoříme nové písně, improvizujeme. Každý je sám sebou, přesto všichni dohromady… 🚀 Právě odlétáme na Venuši, poleťte s námi taky!”
www.hravehlasy.cz
https://www.facebook.com/hravehlasy/?ref=page_internal
#rnmg #reggaezije #festival #rightnews.cz #openair #lounovice #reggae #dub